Hardware Rental / Wynajem i sprzedaż 

Virtual Reality

Symulator VR Next Level

Konstrukcja zaprojektowana i wybudowana została na specjalne zamówienie. Platforma jest idealna dla chcących osiągnąć maksymalny realizm w symulatorach gier wyścigowych.
Podczas grania w gry wyścigowe lub lotnicze czy inne aplikacje, symuluje ruch fotela powodowany przez siłę odśrodkową i dośrodkową, jaki spotykany jest podczas prawdziwych wyścigów i lotów.

Totem/ Infokiosk

Różne wielkości ekranów dotykowych od 12'' do 80''

Oferujemy wysokie oraz stabilne standy z wbudowanym ekranem dotykowym (kioski multimedialne). Mobilna konstrukcja zapewnia wysoką elastyczność konstrukcji, świetnie sprawdzi się na evencie lub konferencji. Kolor biały lub czarny.

Ekrany dotykowe

Różne wielkości od 47'' do 70''

Doskonałe wieldotykowe rozwiązania oparte o technologie multitouch wraz ze statywami i obudowami do indywidualnej aranżacji na stoisko targowe lub event.

Monitory i ekrany

Różne wielkości od 22'' do 70''

Ekrany Reklamowe z wbudowaną pamięcią i systemem Magic Info S4 na regulowanych stojakach w możliwości ustawienia Pion/Poziom w opcji FULL HD w wersji 48-49 cali.

Tablety

Urządzenia wraz z niezbędnymi uchwytami od 10'' do 12''

Doskonałe wieldotykowe rozwiązania oparte o technologie multitouch wraz ze statywami i obudowami do indywidualnej aranżacji na stoisko targowe lub event.

Hologramy 

Rozwiązania wykorzystujące wiatraki-holo

Dysponujemy rozwiązaniami, które przykują uwagę każdego przechodnia na evencie, targach lub konferencji. Wypożyczamy niezbędne urządzenia oraz przygotowujemy animacje 3D.

Ekrany LED

WIelkoformatowe ekrany indoor / outdoor

Wynajmujemy ekrany LED o powierzchniach dochodzących do kilkudziesięciu metrów kwadratowych, wraz z niezbędną zabudową oraz obsługą techniczną. Dysponujemy rozwiązaniami o rozdzielczościach: P2, P3, P4 oraz P6.

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń!

2 + 5 =